Vestfold fylkeskommune
Postadresse: Postboks 2163, 3103 TØNSBERG
Besøksadresse: Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg
Telefon: 924 57 604, 909 19 432 • kontakt: Anna B Jørgensen (ansvarlig grunnskolen)/ Torill Sjømæling (ansvarlig videregående skole)
• Nettsted: http://vestfold.ksys.no
Produksjonsliste
Program
Vestfold fylkeskommune
Viser 925 hendelser
Høsten 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Revetal ungdomsskole
Revetal ungdomsskole9d22 deltakere
Høsten 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Revetal ungdomsskole
Revetal ungdomsskole9c23 deltakere
Høsten 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Revetal ungdomsskole
Revetal ungdomsskole9b23 deltakere
Høsten 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Revetal ungdomsskole
Revetal ungdomsskole9a24 deltakere
Fredag 18. august. 2017
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Onsdag 23. august. 2017
Musikk
Spillested: Virik skole
09:00
Virik skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a171 deltakere
10:00
Virik skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b171 deltakere
Onsdag 23. august. 2017
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Midgard historisk senter
09:00
Holmestrand videregående skoleVG1, VG2, VG345 deltakere
Torsdag 24. august. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:00 - 13:30
Presterød ungdomsskole10c24 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C

Torsdag 24. august. 2017
Musikk
Spillested: Framnes skole
09:00
Framnes skole2a, 3a, 4a56 deltakere
Skagerak International School, Primary and Middle 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn126 deltakere

Skagerak til Framnes


11:00
Framnes skole1a, 1b, 2b, 3b, 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7a, 7b180 deltakere
Torsdag 24. august. 2017
Annet • Varighet: 3 timer
Spillested: Midgard historisk senter
09:00
12:00
Fredag 25. august. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:00 - 13:30
Presterød ungdomsskole10e27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10E

Fredag 25. august. 2017
Musikk
Spillested: Byskolen
09:00
Byskolen1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, Forsterket151 deltakere
10:00
Byskolen1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, Velkomstklasse174 deltakere
Mandag 28. august. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:00 - 13:30
Presterød ungdomsskole10d27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10D.

Mandag 28. august. 2017
Musikk
Spillested: Gokstad skole
09:00
Gokstad skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a147 deltakere
10:00
Gokstad skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b146 deltakere
Mandag 28. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
09:45
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
12:20
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Mandag 28. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
11:45
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Mandag 28. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
09:30
Tjodalyng ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn139 deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Nordskogen skole
kl ?
Nordskogen skole6b24 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
kl ?
Nordskogen skole6a23 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
Tirsdag 29. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Barkåker skole
kl ?
Barkåker skole6. trinn28 deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:00 - 13:30
Presterød ungdomsskole10b26 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Tirsdag 29. august. 2017
Musikk
Spillested: Mosserød skole
09:00
Mosserød skole1a, 2a, 3a, 3c, 4a, 5a, 6a, 7a181 deltakere
11:00
Mosserød skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 6c, 7b189 deltakere

Klokkeslett endret til 11:00 etter skolens ønske. BL.

Tirsdag 29. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Valby skole
10:10
Valby skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Brunla ungdomsskole
12:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ra ungdomsskole
09:20
Ra ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn318 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Botne skole
kl ?
Botne skole6a14 deltakere
kl ?
Botne skole6b17 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole6. trinn12 deltakere


Montesorrie er en gruppe sammen med med en klasse fra Botne.

Onsdag 30. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Kirkevoll skole
kl ?
Kirkevoll skole6a24 deltakere
kl ?
Kirkevoll skole6b24 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Musikk
Spillested: Fevang skole
11:30
Fevang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn152 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Musikk
Spillested: Sande skole
09:00
Sande skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn233 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Stavern skole
10:15
Stavern skole1. trinn, 3. trinn60 deltakere
11:55
Stavern skole2. trinn, 4. trinn60 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c, Velkomstklassen222 deltakere
10:45
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn70 deltakere
Varden ungdomsskole10c, 10d, 8d, 8e, 9d, 9e160 deltakere

Skagerak til Varden


Torsdag 31. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Volden skole
kl ?
Volden skole6. trinn18 deltakere
Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.
Torsdag 31. august. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Sentrum skole(Horten)
kl ?
Sentrum skole(Horten)6c26 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
kl ?
Sentrum skole(Horten)6b26 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
kl ?
Sentrum skole(Horten)6a25 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
Torsdag 31. august. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:00 - 13:30
Presterød ungdomsskole10a27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A

Torsdag 31. august. 2017
Musikk
Spillested: Ormestad skole
11:00
Ormestad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn155 deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Musikk
Spillested: Helgerød skole
09:00
Helgerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mesterfjellet barneskole
09:45
Mesterfjellet barneskole1a, 2a, 3a, 4a94 deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
12:15
Mesterfjellet ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn176 deltakere
VerdensmesterenVM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn13 deltakere

VM til Mesterfjellet

Torsdag 31. august. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Hedrum ungdomsskole
09:20
Frøy skoleUngdomstrinnet18 deltakere
Hedrum ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c136 deltakere

Frøy til Hedrum

10:20
Hedrum ungdomsskole10c, 10d, 8d, 9a, 9b, 9c, 9d178 deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Fredag 1. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Tangen skole
09:30
Tangen skole6. trinn21 deltakere

Dere blir hentet med turbuss på skolen om morgenen. Bussen kommer til skolen kl 08.25 og reiser så fort alle elevene er kommet ombord. Busselskapet kontakter skolen ca. 1 uke på forhånd. Avreise fra Midgard kl 13.10. Elevene vil ikke rekke ordinær skolebuss.

Fredag 1. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Presterød skole
kl ?
Presterød skole6c18 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

kl ?
Presterød skole6B20 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

kl ?
Presterød skole6A19 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

Fredag 1. september. 2017
Musikk
Spillested: Haukerød skole
09:00
Haukerød skole1a, 2a, 3a, 3c, 4a, 5a, 6a, 7a178 deltakere
10:00
Haukerød skole1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6b, 7b194 deltakere
Fredag 1. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Verdensmesteren
12:00
VerdensmesterenVM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn33 deltakere

VM ser forestillingen på Mesterfjellet.

VM er en mottaksskole

Fredag 1. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mesterfjellet barneskole
10:15
Mesterfjellet barneskole1b, 2b, 3b, 4b96 deltakere
Fredag 1. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b209 deltakere
10:40
Ranvik ungdomsskole10d, 10e, 8d, 8e, 8f, 9c, 9d, Forsterket197 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Lysheim skole
kl ?
Lysheim skole6. trinn25 deltakere

En Buss fra skolen 8.45. Retur kl 13.10

Mandag 4. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Ekeberg skole
kl ?
Ekeberg skole6b27 deltakere
kl ?
Ekeberg skole6a27 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Kleiverud skole
kl ?
Kleiverud skole6. trinn26 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Volden skole
12:00
Volden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Sem skole
09:30
Sem skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn122 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Musikk
Spillested: Krokemoa skole
09:00
Krokemoa skole1a, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 7a173 deltakere
10:00
Krokemoa skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, 7c177 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Teigar ungdomsskole
08:45
Teigar ungdomsskole10c26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Træleborg skole
11:00
Træleborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn121 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Sem skole
09:00
Sem skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Mandag 4. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Langestrand skole
11:30
Langestrand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Lardal ungdomsskole (Larvik)
12:20
Lardal ungdomsskole (Larvik)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn92 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Kvelde skole
09:30
Kvelde skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nøtterøy kulturhus
11:35
Nøtterøy videregående skoleVg3 ST70 deltakere
SMI skolenVG1, VG2, VG325 deltakere
13:00
Tirsdag 5. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Haga skole
kl ?
Haga skole6B25 deltakere
kl ?
Haga skole6A25 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Kjeldås skole
kl ?
Kjeldås skole6. trinn26 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Galleberg skole
kl ?
Galleberg skole6. trinn16 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Røråstoppen skole
12:30
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn140 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ramnes skole
10:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn117 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Musikk
Spillested: Store Bergan skole
09:00
Store Bergan skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, 7c196 deltakere
10:00
Store Bergan skole1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b185 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Teigar ungdomsskole
08:45
Teigar ungdomsskole10a26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Elihu kristne grunnskole
13:15
Elihu kristne grunnskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Husvik skole
11:30
Husvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn156 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
09:00
Byskogen skole (Tønsberg)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Tirsdag 5. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hvarnes skole
10:00
Hvarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Bugården ungdomsskole
12:30
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn328 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:00
Breidablikk ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c248 deltakere
10:00
Breidablikk ungdomsskole10d, 10e, 10f, 8d, 8e, 9d, 9e, 9f216 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Selvik skole
kl ?
Selvik skole6. trinn25 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Eik skole
kl ?
Eik skole6c19 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

kl ?
Eik skole6b21 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

kl ?
Eik skole6a21 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. 

Onsdag 6. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkevoll skole
10:00
Kirkevoll skole1a, 2a, 3a, 4a98 deltakere
11:00
Kirkevoll skole1b, 2b, 3b, 4b100 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Musikk
Spillested: Unneberg skole
11:00
Unneberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn142 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Musikk
Spillested: Vesterøy skole
09:00
Vesterøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn145 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Volden skole
12:00
Volden skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Onsdag 6. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Ringshaug skole
09:00
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn222 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Onsdag 6. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Jordet skole
10:00
Jordet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
12:00
Jordet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Svelvik ungdomsskole
12:30
Svelvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn220 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Sande ungdomsskole
09:00
Sande ungdomsskole10B, 10a, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b191 deltakere
10:00
Sande ungdomsskole10d, 10e, 8d, 8e, 8f, 9c, 9d, 9e189 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Ramnes skole
kl ?
Ramnes skole6a21 deltakere
Buss fra Ramnes kl. 09:00. Midgard vet at disse ankommer 09:30
kl ?
Ramnes skole6b23 deltakere
Buss fra Ramnes kl. 09:00. Midgard vet at disse ankommer 09:30
Torsdag 7. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Røråstoppen skole
kl ?
Røråstoppen skole6. trinn35 deltakere

Solerød og Rørostoppen deler seg i 2 grupper.


Torsdag 7. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Solerød skole
kl ?
Solerød skole6. trinn10 deltakere

Solerød og Rørostoppen deler seg i 2 grupper.


Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Fagerheim skole
12:00
Fagerheim skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Falkensten Montessorri skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere

Falkensten til Fagerheim


Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Solerød skole
09:30
Solerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Musikk
Spillested: Høyjord skole
11:30
Høyjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Musikk
Spillested: Kodal skole
09:00
Kodal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn161 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Teigar ungdomsskole
08:45
Teigar ungdomsskole10b23 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Sandeåsen skole
11:30
Sandeåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Presterød skole
09:00
Presterød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn156 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Hof skole
12:30
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn120 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
09:00
Gjøklep ungdomsskole10ab, 10cd, 10ef, 8ab, 8cd, 8ef, 9ab, 9cd182 deltakere
10:00
Gjøklep ungdomsskole10gh, 10ij, 8gh, 8ij, 9ef, 9gh, 9ij177 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:30
Tømmerås skole6B21 deltakere

Dere blir hentet med turbuss på skolen om morgenen. Avreise kl. 08.15. NB: Merk tiden! Busselskapet kontakter skolen ca. 1. uke på forhånd. Avreise fra Midgard kl 13.10. Elevene fra Berger vil ikke rekke ordinær skolebuss, men kan eventuelt gå av turbussen på vei tilbake.

09:30
Tømmerås skole6A25 deltakere

Dere blir hentet med turbuss på skolen om morgenen. Avreise kl. 08.15. NB: Merk tiden! Busselskapet kontakter skolen ca. 1. uke på forhånd. Avreise fra Midgard kl 13.10. Elevene fra Berger vil ikke rekke ordinær skolebuss, men kan eventuelt gå av turbussen på vei tilbake.

Fredag 8. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Lillås skole
kl ?
Lillås skole6b15 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
kl ?
Lillås skole6a16 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.
Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Lysheim skole
12:00
Lysheim skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn135 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Lillås skole
09:30
Lillås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn172 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Musikk
Spillested: Andebu skole
09:00
Andebu skole1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A133 deltakere
10:00
Andebu skole1B, 2B, 3B, 4B, 5B, 6B, 7B134 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Åsgården skole
11:25
Åsgården skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Tønsberg Montessoriskole
10:30
Tønsberg Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Nordskogen skole
09:00
Nordskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn139 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Andebu ungdomsskole
12:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn235 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Stokke ungdomsskole
09:30
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn282 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Hjertnes Kulturhus
12:00
Skagerak International School, High SchoolVG1, VG2, VG3200 deltakere

ETTERSNAKK FREDAG 22. SEPTEMBER kl. 10.45 - 11.15 PÅ SKOLEN

Mandag 11. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Sandeåsen skole
kl ?
Sandeåsen skole6b24 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Sandeåsen skole6a25 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

Mandag 11. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Hof skole
kl ?
Hof skole6b18 deltakere
kl ?
Hof skole6a18 deltakere
Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åsgården skole
12:00
Åsgården skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn120 deltakere
Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Nordskogen skole
09:30
Nordskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn179 deltakere
Mandag 11. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Teigar ungdomsskole
08:45
Teigar ungdomsskole10d26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Solerød skole
12:30
Solerød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Eik skole
09:45
Eik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn201 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Barkåker skole
08:30
Barkåker skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Mandag 11. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
12:25
Orerønningen ungdomsskole10a, 8a, 8b, 9a, 9b124 deltakere
13:20
Orerønningen ungdomsskole10b, 8c, 8d, 9c, 9d, Avd F121 deltakere
Tirsdag 12. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Vestskogen skole
kl ?
Vestskogen skole6b17 deltakere
kl ?
Vestskogen skole6a19 deltakere
Tirsdag 12. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Føynland skole
kl ?
Føynland skole6. trinn18 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20.

kl ?
Føynland skole6. trinn18 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20.

Tirsdag 12. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Granly skole (Horten)
10:00
Granly skole (Horten)1a, 1c, 2a, 3a, 3c, 4a144 deltakere
11:15
Granly skole (Horten)1b, 1d, 2b, 2c, 3b, 4b143 deltakere
Tirsdag 12. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
09:00
Steinerskolen i Vestfold10. trinn28 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Tirsdag 12. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Sentrum skole(Horten)
11:00
Sentrum skole(Horten)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn221 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Tirsdag 12. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Granly skole (Horten)
09:15
Granly skole (Horten)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn177 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Tirsdag 12. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Holtan ungdomsskole
10:10
Holtan ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b187 deltakere
11:30
Holtan ungdomsskole10c, 10d, 10e, 8d, 8e, 9c, 9d, 9e207 deltakere
Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Papirhuset
kl ?
Varden ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Andebu ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Revetal ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Stokke ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Breidablikk ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Bugården ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Ranvik ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Skagerak International School, Primary and Middle deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: WANG Ung
kl ?
WANG Ung deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Vear skole U-trinn
kl ?
Vear skole U-trinn deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
kl ?
Ringshaug ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Presterød ungdomsskole
kl ?
Presterød ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Kongseik ungdomsskole
kl ?
Kongseik ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Elihu kristne grunnskole
kl ?
Elihu kristne grunnskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Tirsdag 12. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
kl ?
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Onsdag 13. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Oserød skole
kl ?
Oserød skole6c19 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

kl ?
Oserød skole6b19 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

kl ?
Oserød skole6a19 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

Onsdag 13. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
kl ?
Steinerskolen i Vestfold5. trinn28 deltakere
Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20
Onsdag 13. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Sentrum skole(Horten)
10:00
Sentrum skole(Horten)1a, 1c, 2a, 3a, 3c, 4a136 deltakere
11:00
Sentrum skole(Horten)1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 4c133 deltakere
Onsdag 13. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Fagerheim skole
11:30
Fagerheim skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Onsdag 13. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Lillås skole
09:40
Lillås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Onsdag 13. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Lysheim skole
08:30
Lysheim skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Onsdag 13. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b144 deltakere
12:25
Revetal ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 8e, 9c, 9d165 deltakere
Onsdag 13. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
kl ?
Onsdag 13. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Papirhuset
kl ?
Lardal ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Ra ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Tjodalyng ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Borre ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Holtan ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Orerønningen ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Brunla ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Hedrum ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Kvelde skole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

kl ?
Mesterfjellet ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer.

Torsdag 14. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Teie skole
kl ?
Teie skole6c26 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

kl ?
Teie skole6b25 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

kl ?
Teie skole6a25 deltakere

Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20

Torsdag 14. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Brattås skole
kl ?
Brattås skole6. trinn18 deltakere
Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20.
Torsdag 14. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
12:00
Byskogen skole (Tønsberg)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn142 deltakere
Torsdag 14. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Barkåker skole
09:30
Barkåker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn112 deltakere
Tønsberg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Montessori til Barkåker.

Tønsberg Montessori ønsker besøk etter kl 13:00 hvis mulig. 


Torsdag 14. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Borgheim ungdomsskole
08:40
Borgheim ungdomsskole10a25 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Torsdag 14. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Ramnes skole
11:45
Ramnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn103 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Torsdag 14. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Røråstoppen skole
10:05
Røråstoppen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn103 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Torsdag 14. september. 2017
Musikk • Varighet: ca 5-8 min
Spillested: Kirkevoll skole
08:30
Kirkevoll skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn137 deltakere

Hvert klassebesøk varer ca 5-8 min. Det går opptil 7 klassebesøk pr skoletime. Angitt tid er starttidspunkt for første klassebesøk.


Torsdag 14. september. 2017
Annet • Varighet: En dag fra kl 9.15 til 13.45
Spillested: Papirhuset
kl ?
Svelvik ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Sande ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Tjøme ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Teigar ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Steinerskolen i Vestfold deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Borgheim ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Hof skole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

kl ?
Gjøklep ungdomsskole deltakere

Maks 4 elever og kulturkontakt/lærer deltar på kurset

Fredag 15. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Granly skole (Horten)
kl ?
Granly skole (Horten)6b26 deltakere

Elevene sykler.

kl ?
Granly skole (Horten)6a26 deltakere

Elevene sykler.


Fredag 15. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Vear skole barnetrinn
kl ?
Vear skole barnetrinn6b17 deltakere
kl ?
Vear skole barnetrinn6a20 deltakere
Fredag 15. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole1a, 1c, 2a, 3a, 4a, 4c135 deltakere
11:00
Eik skole1b, 2b, 2c, 3b, 4b124 deltakere
Fredag 15. september. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Jordet skole
09:00
Jordet skole6a24 deltakere
10:00
Jordet skole6b22 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Sem skole
kl ?
Sem skole6B24 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Sem skole6A15 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

Mandag 18. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Husvik skole
kl ?
Husvik skole6b27 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Husvik skole6a26 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

Mandag 18. september. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
09:00
09:00
Mandag 18. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Tjøme ungdomsskole
08:30
Tjøme ungdomsskole10a23 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Mandag 18. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Horten Kino
09:30
Horten videregående skole3pba 3sta 3stb 2sta 2stb 2stc 3dea248 deltakere
12:00
Horten videregående skole1stb 1stc 1ida 1hoa 1hob 1hoc 1hod 1sta 1tpa 1mka200 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Borre ungdomsskole
12:15 Avlyst
Borre ungdomsskole8. trinn- deltakere

Avlyst/ the first concert is cancelled

13:15
Borre ungdomsskole10. trinn, 9. trinn190 deltakere

There will probably be a smaller audience than 190.

Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Torød skole
10:00
Torød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Borre ungdomsskole
08:45
Borre ungdomsskole10c, 10d, 9a, 9b95 deltakere
09:30
Borre ungdomsskole10a, 10b, 9c, 9d95 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
10:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
12:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
kl ?
Byskogen skole (Tønsberg)6b16 deltakere
Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.
kl ?
Byskogen skole (Tønsberg)6a18 deltakere
Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.
Tirsdag 19. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Træleborg skole
kl ?
Træleborg skole6f, 6r24 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Træleborg skole6e17 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

Tirsdag 19. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Melsom skole
12:30
Melsom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn131 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Bokemoa skole
09:00
Bokemoa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
10:00
Bokemoa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
09:00
Tirsdag 19. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Tjøme ungdomsskole
08:30
Tjøme ungdomsskole10b26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Tirsdag 19. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Horten Kino
09:00
11:30
Holmestrand videregående skoleVG1, VG2, VG3240 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Annet, Kulturarv • Varighet: 90-120 min
Spillested: Berg
09:30
Horten videregående skoleVG330 deltakere

VG3ST (ca 30)+ VG3IDA(ca30)

12:30
Tirsdag 19. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Borgheim ungdomsskole
09:15
Borgheim ungdomsskole10a, 10b, 8a, 9a, 9b131 deltakere
10:30
Borgheim ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 9c131 deltakere
12:00
Borgheim ungdomsskole10e, 10n, 8b, 8e, 8n, 9d, 9e, 9n135 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Føynland skole
10:00
Føynland skole1. trinn, 4. trinn76 deltakere
11:00
Føynland skole2. trinn, 3. trinn75 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Føynland skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5. trinn27 deltakere

Trinnet deles i to

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Borre ungdomsskole
08:40
Borre ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d89 deltakere

Forestilling for hele 8. trinn


09:15
Borre ungdomsskole8a, 8b45 deltakere


Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

Friminutt kommer imellom.

11:30
Borre ungdomsskole8c, 8d44 deltakere
  • Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

Friminutt kommer imellom.

Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
10:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
12:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Tønsberg Montessoriskole
kl ?
Tønsberg Montessoriskole6. trinn8 deltakere

Buss fra skolen ca kl 08:45. Retur fra Midgard kl 13:10. Elihu og Jareteigen er en gruppe.

Onsdag 20. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Elihu kristne grunnskole
kl ?
Elihu kristne grunnskole6. trinn12 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10. Elihu og Jareteigen er en gruppe.


Onsdag 20. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Ringshaug skole
kl ?
Ringshaug skole6C28 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Ringshaug skole6B28 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

kl ?
Ringshaug skole6A27 deltakere

Buss fra skolen kl 08:25. Retur fra Midgard kl 13:10.

Onsdag 20. september. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Ra ungdomsskole
09:00
Ra ungdomsskole10b27 deltakere
09:00
Ra ungdomsskole10a26 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Horten Kino
08:30
Horten videregående skole2mka 2fia 2hha 2ida 2bua 2dea 2dma 2ela 3stc 3std 3stf248 deltakere
09:30
Horten videregående skole1ata 1hta 1htb 2aua 2sea 2std 2stf 2tla 3aua 3ida 2ina200 deltakere
12:00
Horten videregående skole1dha 1dma 1ela 1elb 1elc 1infa 1infb 1sea 1seb 1std 1stf 3mka248 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Onsdag 20. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
12:45
Steinerskolen i Vestfold10. trinn, 8. trinn, 9. trinn75 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Teigar ungdomsskole
09:00
Teigar ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b181 deltakere
10:00
Teigar ungdomsskole10c, 10d, 8d, 8e, 8sør, 9c, 9d, 9e191 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Brattås skole
10:00
Brattås skole1. trinn, 4. trinn55 deltakere
11:00
Brattås skole2. trinn, 3. trinn51 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Brattås skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5. trinn20 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10e, 8a, 8b, 8c, 8d135 deltakere
09:30
Holtan ungdomsskole8a, 8b56 deltakere

Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

12:00
Holtan ungdomsskole8c, 8d53 deltakere

Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn60 deltakere
12:00
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn60 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Fagerheim skole
kl ?
Fagerheim skole6. trinn18 deltakere

Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10.

Falkensten skole er en gruppe sammen med Fagerheim skole.

Torsdag 21. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Falkensten Montessorri skole
kl ?
Falkensten Montessorri skole6. trinn, 7. trinn8 deltakere

Falkensten skole er en gruppe sammen med Fagerheim skole.

Torsdag 21. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Herstad skole
kl ?
Herstad skole6b19 deltakere
kl ?
Herstad skole6a17 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Åsgården skole
kl ?
Åsgården skole 6. trinn25 deltakere
Buss fra skolen kl. 8.45. Retur kl. 13.10
Torsdag 21. september. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Ra ungdomsskole
09:00
Ra ungdomsskole10d27 deltakere
09:00
Ra ungdomsskole10c26 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Borgheim ungdomsskole
08:40
Borgheim ungdomsskole10e, 10n27 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Torsdag 21. september. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
09:00
Berg skole6a18 deltakere
10:00
Berg skole6b18 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Bølgen Kulturhus
12:30
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3392 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Kilden kino
08:15
09:00
Re videregående skoleVg3340 deltakere

VG3 ST, ID og HO + VG2 HO

Torsdag 21. september. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Torsdag 21. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Tjøme ungdomsskole
12:25
Tjøme ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn117 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Vear skole U-trinn
09:00
Vear skole U-trinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Oserød skole
10:00
Oserød skole1a, 2a, 2d, 3a, 4a75 deltakere
11:00
Oserød skole1b, 1c, 2b, 3b, 4b80 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Oserød skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5a18 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d, 9e126 deltakere
09:45
Holtan ungdomsskole10a, 10b, 10c, 10d, 8e133 deltakere
12:00
Holtan ungdomsskole8e27 deltakere

Workshop for en klasse, 2 skoletimer(90 min)

Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Svelvik Samfunnshus
10:00
Tømmerås skole5. trinn, 6. trinn101 deltakere
12:00
Tangen skole7. trinn26 deltakere
Tømmerås skole7. trinn53 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Torød skole
kl ?
Torød skole6. trinn27 deltakere
Buss fra skolen kl 08.30. Retur fra Midgard kl 13.20
Fredag 22. september. 2017
Kulturarv • Varighet: ca. 4 time + bussreise tur/retur
Spillested: Lindhøy skole
kl ?
Lindhøy skole6b23 deltakere
Buss fra skolen 08:30 Retur fra skolen 13:20. 2 grupper
kl ?
Lindhøy skole6a22 deltakere
Buss fra skolen 08:30 Retur fra skolen 13:20. 2 grupper
Fredag 22. september. 2017
Annet • Varighet: 1 t. 50 min. + 30 min ettersnakk
Spillested: Skagerak International School, High School
10:45
Skagerak International School, High School200 deltakere

Ettersnakk på skolen!


Fredag 22. september. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Oserød skole
10:00
Oserød skole1d, 2c, 3c, 3d, 4c79 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d95 deltakere
09:45
Orerønningen ungdomsskole10a, 10b, Avd F63 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
14:30
Mandag 25. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Ramsum skole
12:15
Ramsum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn51 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Vennerød skole
09:45
Vennerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Hof skole
11:45
Hof skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Botne skole
09:30
Botne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn189 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole1MÅNE, 1SOL, 2a, 3a, 4a99 deltakere
11:30
Husvik skole1STJERNE, 2b, 3b, 4b, 4c96 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Borgheim ungdomsskole
08:40
Borgheim ungdomsskole10c26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Mandag 25. september. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Teie skole
09:30
Teie skole6a25 deltakere
12:00
Teie skole6c26 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Svelvik Samfunnshus
10:00
Tømmerås skole4A, 4B, 4C62 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 20
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d87 deltakere

Forestilling for hele 8. trinn


09:30
Orerønningen ungdomsskole8a, 8b45 deltakere

Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

12:00
Orerønningen ungdomsskole8c, 8d42 deltakere

Workshop for to klasser, 2 skoletimer(90 min)

Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 120 minutter
Spillested: Bølgen Kulturhus
19:00
Skiringssal folkehøyskoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Tangen skole
12:00
Tangen skole5. trinn, 6. trinn48 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Torød skole
12:30
Torød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Oserød skole
09:00
Oserød skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b124 deltakere
10:00
Oserød skole1c, 1d, 2c, 2d, 3c, 3d, 4c110 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Kleiverud skole
12:15
Kleiverud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Ekeberg skole
09:00
Ekeberg skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 4a125 deltakere
10:00
Ekeberg skole2c, 3b, 4b, 4c81 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn48 deltakere

Montessori til Ekeberg


Tirsdag 26. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Presterød skole
10:00
Presterød skole1a, 1c, 2a, 2c, 3a, 4a120 deltakere
11:00
Elihu kristne grunnskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Presterød skole1b, 2b, 3b, 4b88 deltakere

Elihu til Presterød


Tirsdag 26. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Borgheim ungdomsskole
08:40
Borgheim ungdomsskole10d25 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Tirsdag 26. september. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Føynland skole
08:45
Føynland skole6. trinn33 deltakere

Trinnet deler seg i to grupper.

11:00
Føynland skole deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Annet, Kulturarv • Varighet: 90-120 min
Spillested: Berg
09:30
Gjennestad videregående skoleVg3 historie30 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Tangen skole
10:00
Tangen skole4. trinn28 deltakere

1-3 trinn på Tangen er også velkomne til å se forestillingen hvis de har lyst og mulighet. BL

Tirsdag 26. september. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Føynland skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5. trinn26 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
12:00 Avlyst
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

Får ny tid våren 2018

Onsdag 27. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Herstad skole
12:15
Herstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn90 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Lindhøy skole
09:45
Lindhøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn174 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Kjeldås skole
11:35
Kjeldås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Galleberg skole
09:45
Galleberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ringshaug skole
09:15
Ringshaug skole1Blå, 1Gul, 2c, 3a, 3c, 4a133 deltakere
10:15
Ringshaug skole1Grønn, 1Rød, 2a, 2b, 3b, 4b, 4c158 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Vestskogen skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5a19 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 120 minutter
Spillested: Bakkenteigen kulturhus
12:00
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3188 deltakere
Horten videregående skoleVG1, VG2, VG3174 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Brattås skole
12:15
Brattås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Teie skole
09:00
Teie skole1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a142 deltakere
10:15
Teie skole1c, 2b, 2c, 3c, 4b, 4c137 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Selvik skole
12:15
Selvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn109 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole1A, 2A, 3A, 3C, 4A110 deltakere
10:00
Haga skole1B, 2B, 3B, 4B, 4C109 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Sandeåsen skole
10:00
Sandeåsen skole1a, 2a, 3a, 4a99 deltakere
11:00
Sandeåsen skole1b, 2b, 3b, 4b100 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Borgheim ungdomsskole
08:40
Borgheim ungdomsskole10b26 deltakere

En hel skoledag. En klasse pr. dag.

Torsdag 28. september. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Fagerli skole
09:45
Fagerli skole6a24 deltakere
11:30
Fagerli skole6b23 deltakere
12:45
Fagerli skole6c25 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Føynland skole
12:00
Føynland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn151 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Vestskogen skole
09:30
Vestskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn146 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Tangen skole
12:30
Tangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 45 min.
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole1A, 2A, 3A, 4A91 deltakere
10:00
Tømmerås skole1B, 2B, 3B, 4B, 4C111 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Vear skole barnetrinn
12:00
Vear skole barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn163 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Træleborg skole
09:30
Træleborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn149 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hedrum barneskole
11:30
Hedrum barneskole619 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Frøy skole
09:30
Frøy skoleMellomtrinnet10 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Mandag 9. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Kvelde skole
09:00
Kvelde skole10a, 10b30 deltakere
Mandag 9. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1a, 2a, 3a, 4a, 5. trinn, 6a, 7a155 deltakere
11:30
Berg skole1b, 2b, 3b, 4b, 6b, 7b132 deltakere
Tirsdag 10. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Fagerli skole
10:00
Fagerli skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a167 deltakere
11:30
Fagerli skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b171 deltakere
Tirsdag 10. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Gokstad skole
09:25
Gokstad skole7a26 deltakere
10:20
Gokstad skole7b26 deltakere
Tirsdag 10. oktober. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Vestskogen skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5b19 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Tirsdag 10. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Andebu ungdomsskole
10:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
12:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
Onsdag 11. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Hedrum ungdomsskole
09:00
Hedrum ungdomsskole10b26 deltakere
09:00
Hedrum ungdomsskole10a26 deltakere
Onsdag 11. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Fagerli skole
09:45
Fagerli skole1d, 2d, 3d, 4d, 5d, 7d144 deltakere
Frøy skoleMellomtrinnet, Småtrinnet29 deltakere
11:30
Fagerli skole1c, 2c, 3c, 4c, 5c, 6c, 7c169 deltakere
Onsdag 11. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Framnes skole
09:25
Framnes skole7a20 deltakere
10:20
Framnes skole7b19 deltakere
Onsdag 11. oktober. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Oserød skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5b17 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Onsdag 11. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Andebu ungdomsskole
10:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
Torsdag 12. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Elihu kristne grunnskole
09:00 - 13:30
Elihu kristne grunnskole10. trinn19 deltakere

Hele dagen.

Torsdag 12. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Hedrum ungdomsskole
09:00
Hedrum ungdomsskole10d25 deltakere
09:00
Hedrum ungdomsskole10c26 deltakere
Torsdag 12. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Jordet skole
10:00
Jordet skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a143 deltakere
11:45
Jordet skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b144 deltakere
Torsdag 12. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Mesterfjellet barneskole
09:00
10:15
Torsdag 12. oktober. 2017
Torsdag 12. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bokemoa skole
09:25
Bokemoa skole7a20 deltakere
11:30
Bokemoa skole7b20 deltakere
13:15
Bokemoa skole7c19 deltakere
Torsdag 12. oktober. 2017
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Herstad skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
520 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Torsdag 12. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: WANG Ung
10:00
WANG Ung10a30 deltakere
12:15
WANG Ung10b30 deltakere
Torsdag 12. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ranvik ungdomsskole
10:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
12:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Sky skole
10:00
Sky skole1a, 1b, 3a, 3b, 3c, 5a, 5b, 7a, 7b185 deltakere
11:00
Sky skole2a, 2b, 4a, 4b, 4c, 6a, 6b, 6c163 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Valby skole
10:55
Valby skole618 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Verdensmesteren
09:00
VerdensmesterenVM 3 4/6. trinn10 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Ringshaug skole
09:15
Ringshaug skole7a21 deltakere
10:15
Ringshaug skole7b18 deltakere
12:00
Ringshaug skole7c20 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ranvik ungdomsskole
10:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
12:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: WANG Ung
09:00 - 13:30
WANG Ung10a30 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A

Mandag 16. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Lardal ungdomsskole (Larvik)
09:00
Lardal ungdomsskole (Larvik)10. trinn30 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Lardal ungdomsskole
09:00
Lardal ungdomsskole10. trinn29 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Bokemoa skole
10:30
Bokemoa skole3. trinn, 4. trinn108 deltakere
12:00
Bokemoa skole5. trinn, 6. trinn106 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Mesterfjellet barneskole
09:15
Mesterfjellet barneskole1a, 2a, 4a, 5a, 6a, 7a144 deltakere
10:15
Mesterfjellet barneskole1b, 2b, 3b, 6b, 7b129 deltakere
12:00
Mesterfjellet barneskole3a, 4b, 5b66 deltakere
VerdensmesterenVM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn, VM 5 6/9. trinn40 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Røråstoppen skole
10:00
Røråstoppen skole7a16 deltakere
11:00
Røråstoppen skole7b15 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: WANG Ung
09:00 - 13:30
WANG Ung10b30 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Tirsdag 17. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Bokemoa skole
10:30
Ramsum skole3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Vennerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Ramsum og Vennerød til Bokemoa

12:00
Bokemoa skole7. trinn59 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Stavern skole
09:15
Stavern skole2. trinn, 4. trinn, 5b, 6b, 7. trinn117 deltakere
10:15
Stavern skole1. trinn, 3. trinn, 5a, 6a100 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Solerød skole
12:00
Solerød skole77 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Ramnes skole
10:00
Ramnes skole724 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Melsom skole
09:15
Melsom skole7a19 deltakere
10:30
Melsom skole7b19 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
09:00
09:00
Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fevang skole
10:30
Fevang skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Østre Halsen skole
10:00
Østre Halsen skole1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 3c, 5a, 5b, 5c, 7a, 7b209 deltakere
11:00
Østre Halsen skole1c, 2b, 2c, 4a, 4b, 4c, 6a, 6b, 6c, 7c192 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Film • Varighet: 1t 40 min + 30 min ettersnakk
Spillested: Kilden kino
08:30
Greveskogen videregående skoleVG1, VG2, VG3350 deltakere
09:30
Greveskogen videregående skoleVG1, VG2, VG3350 deltakere
11:30
Greveskogen videregående skoleVG1, VG2, VG3350 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Åsgården skole
10:00
Åsgården skole 7a15 deltakere
11:00
Åsgården skole 7b15 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Vennerød skole
09:40
Vennerød skole7. trinn13 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Haga skole
11:30
Haga skole1A, 1B, 2A, 2B93 deltakere
12:30
Haga skole3A, 3B, 3C, 4A, 4B106 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Verdensmesteren
09:00
VerdensmesterenVM 6 9/10. trinn6 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Store Bergan skole
10:30
Store Bergan skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a130 deltakere
12:00
Store Bergan skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c138 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Kvelde skole
12:30
Kvelde skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hedrum barneskole
09:30
Hedrum barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn178 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Østre Halsen skole
09:00
Østre Halsen skole6a18 deltakere
10:05
Østre Halsen skole6b24 deltakere
11:45
Østre Halsen skole6c24 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Film • Varighet: 1t 40 min + 30 min ettersnakk
Spillested: Kilden kino
08:30
Melsom videregående skoleVG1100 deltakere
SMI skolenVG1, VG2, VG320 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Torsdag 19. oktober. 2017
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Horten videregående skole
10:00
Horten videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Påbygg+ MKVG2

Torsdag 19. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Granly skole (Horten)
09:15
Granly skole (Horten)7a20 deltakere
10:45
Granly skole (Horten)7b21 deltakere
11:30
Granly skole (Horten)7c21 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sentrum skole(Horten)
09:15
Sentrum skole(Horten)7a23 deltakere
10:30
Sentrum skole(Horten)7b22 deltakere
11:15
Sentrum skole(Horten)7c22 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole4C, 5A, 5B, 5C78 deltakere
10:00
Selvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere

Buss fra Selvik kl 09:35 - retur etter forestillingen (10:40) - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

11:30
Selvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere

BUss fra Selvik kl 11.05 - Retur etter forestilingen kl 12:10 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

12:30
Haga skole6A, 6B, 7. trinn74 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Haukerød skole
10:30
Haukerød skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a124 deltakere
12:00
Haukerød skole5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b141 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Tjodalyng barneskole
10:00
Tjodalyng barneskole1. trinn, 3. trinn, 6. trinn169 deltakere
11:00
Tjodalyng barneskole2. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 7. trinn200 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
11:00
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Høyjord skole
11:00
Kodal skole
Buss: Tur: 10.30 retur: 11.35
3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
12:00
Høyjord skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Musikk • Varighet: Ca 40 min
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
12:30
Steinerskolen i Vestfold1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Musikk • Varighet: Ca 40 min
Spillested: Brattås skole
10:00
Brattås skole deltakere

Ekstratilbud til

gruppe 10

Mandag 23. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
09:00 - 13:30
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10a, NOVA27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A og NOVA [10. trinn]

Mandag 23. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Frøy skole
09:00
Frøy skoleUngdomstrinnet20 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
12:30
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn197 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hvarnes skole
09:30
Hvarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole7a30 deltakere
11:30
Husvik skole7b27 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 25 min + 10 min ettersnakk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:45
Svelvik ungdomsskole8a, 9a, 9b70 deltakere
10:45
Svelvik ungdomsskole10a, 8b58 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
11:00
Botne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn138 deltakere
12:00
Botne skole4. trinn51 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn48 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bugården ungdomsskole
10:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
12:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
09:00 - 13:30
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10b27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Tirsdag 24. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Valby skole
12:30
Valby skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn135 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Langestrand skole
09:30
Langestrand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Kodal skole
10:00
Kodal skole7. trinn20 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 25 min + 10 min ettersnakk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:45
Svelvik ungdomsskole10b, 8c59 deltakere
10:45
Svelvik ungdomsskole10c, 9c52 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
09:00
Ekeberg skole1. trinn, 2. trinn108 deltakere
10:00
Ekeberg skole3. trinn, 4. trinn98 deltakere
11:00
Hof skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
12:00
Kleiverud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bugården ungdomsskole
10:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
12:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Brunla ungdomsskole
09:00
Brunla ungdomsskole10b23 deltakere
09:00
Brunla ungdomsskole10a22 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Litteratur • Varighet:
Spillested: Horten videregående skole
12:15
Horten videregående skoleVG3135 deltakere

I Blåsalen



13:30
Horten videregående skoleVG3135 deltakere

I Blåsalen

Onsdag 25. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Volden skole
12:00
Volden skole722 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Presterød skole
09:00
Presterød skole7a26 deltakere
10:00
Presterød skole7b27 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
09:00
Galleberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere

Buss fra Galleberg kl 8.25 - retur etter forestillngen kl 09:45 -  bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

10:00
Kjeldås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere

Buss fra Kjeldås kl 09:20 - retur etter forestillngen kl 10:40 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

11:30
Kjeldås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere

Buss fra Kjeldås kl 11:10 - retur etter forestillingen kl 12:10 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sande ungdomsskole
10:00
Sande ungdomsskole8a, 8b, 9c, 9d98 deltakere
12:00
Sande ungdomsskole8c, 8d, 8e, 9e93 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
09:00 - 13:30
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10c25 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C 

Torsdag 26. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Brunla ungdomsskole
09:00
Brunla ungdomsskole10c26 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Stavern skole
09:00
Stavern skole6b21 deltakere
10:15
Stavern skole6a22 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Torsdag 26. oktober. 2017
Litteratur • Varighet:
Spillested: Sande videregående skole
09:45
Sande videregående skoleVG3165 deltakere

I kantina på skolen

Torsdag 26. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Brattås skole
12:00
Brattås skole722 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Tønsberg Montessoriskole
10:00
Tønsberg Montessoriskole711 deltakere

Tønsberg Montessori ønsker besøk etter kl 13:00 hvis mulig. 

Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Andebu idrettshall
11:30
Andebu skole3. trinn, 4. trinn81 deltakere
12:30
Andebu skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sande ungdomsskole
10:00
Sande ungdomsskole10B, 10a, 10c, 9a91 deltakere

NB! 10-trinn har kun mulighet til å se forestillingen den 26/10


12:00
Sande ungdomsskole10d, 10e, 9b76 deltakere

NB! 10-trinn har kun mulighet til å se forestillingen den 26/10


Fredag 27. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Hvarnes skole
11:15
Hvarnes skole67 deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kvelde skole
09:00
Kvelde skole620 deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Litteratur • Varighet:
Spillested: Sandefjord videregående skole
08:30
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere

I Aud.2

10:10
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere

I Aud.2

Fredag 27. oktober. 2017
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Holmestrand videregående skole
10:00
Holmestrand videregående skoleVG1, VG2, VG325 deltakere

MK 1 og 2

Fredag 27. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Teie skole
09:45
Teie skole7a26 deltakere
11:15
Teie skole7b27 deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vear skole U-trinn
12:00
Vear skole barnetrinn5. trinn35 deltakere
Vear skole U-trinn8. trinn20 deltakere

Vear ungdomsskole 8. trinn ser forestillingen på Vear barneskole?

Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00
Vear skole barnetrinn6. trinn, 7. trinn60 deltakere

Vear ungdomsskole 8. trinn ser forestillingen på Vear barneskole.

Mandag 30. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:00 - 13:30
Kongseik ungdomsskole10a25 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A

Mandag 30. oktober. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
09:00
Tjodalyng ungdomsskole10a, 10b, 10c49 deltakere

Elevene fordeles i 2 grupper.

Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Framnes skole
10:30
Framnes skole3b, 4b39 deltakere
Skagerak International School, Primary and Middle 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere

Skagerak til Framnes


12:00
Framnes skole3a, 4a, 5. trinn, 6. trinn, 7a, 7b133 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Vestskogen skole
10:00
Vestskogen skole6a19 deltakere
12:00
Vestskogen skole6b17 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Botne skole
09:00
Botne skole5a, 5velkomstklasse14 deltakere
12:00
Botne skole5a, 5velkomstklasse14 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Haukerød skole
08:30
Haukerød skole7a28 deltakere
11:30
Haukerød skole7b26 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Stokke ungdomsskole
12:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:40 - 14:10
Kongseik ungdomsskole10b27 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Gokstad skole
10:30
Gokstad skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b125 deltakere
12:00
Gokstad skole6a, 6b, 7a, 7b106 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Teie skole
10:00
Teie skole6b25 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Ekeberg skole
09:00
Ekeberg skole5. trinn15 deltakere
11:15
Ekeberg skole5. trinn15 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Elihu kristne grunnskole
11:30
Tirsdag 31. oktober. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Herstad skole
08:30
Herstad skole724 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Stokke ungdomsskole
10:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
12:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole10b21 deltakere

 2 klasser parallelt

09:00
Borre ungdomsskole10a(27)20 deltakere

 2 klasser parallelt

Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Virik skole
10:00
Virik skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a121 deltakere
11:10
Virik skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b137 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Herstad skole
09:30
Herstad skole6a17 deltakere
kl ?
Herstad skole6b19 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Kleiverud skole
09:00
Kleiverud skole59 deltakere
12:00
Kleiverud skole59 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Føynland skole
08:30
Føynland skole743 deltakere

Elevene fordeles på to grupper.


11:30
Føynland skole deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
10:00
Varden ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Varden ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:40 - 14:10
Kongseik ungdomsskole10c24 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C

Torsdag 2. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole10d25 deltakere

 2 klasser parallelt

09:00
Borre ungdomsskole10c21 deltakere

 2 klasser parallelt

Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Unneberg skole
10:30
Vesterøy skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

Vesterøy til Unneberg

12:00
Unneberg skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
08:30
Sky skole6a19 deltakere
10:00
Sky skole6b20 deltakere
11:30
Sky skole6c21 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
10:00
Steinerskolen i Vestfold deltakere

Trinnet deler seg i to grupper

12:00
Steinerskolen i Vestfold6. trinn30 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Hof skole
09:00
Hof skole5a21 deltakere
12:00
Hof skole5b22 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Tømmerås skole
08:30
Tømmerås skole7A27 deltakere
11:30
Tømmerås skole7B26 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
10:00
Varden ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Varden ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10a29 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Krokemoa skole
10:30
Krokemoa skole3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 5a125 deltakere
12:00
Krokemoa skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c136 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Lindhøy skole
10:00
Lindhøy skole6a22 deltakere

Trinnet deler seg i to grupper.

12:00
Lindhøy skole6b23 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holmestrand Internasjonale Montessoriskole
Fredag 3. november. 2017
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Tangen skole
09:00
Tangen skole728 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10b25 deltakere

Hele dagen. Klasse 10B

Mandag 6. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10c25 deltakere

 2 klasser parallelt


09:00
Holtan ungdomsskole10b27 deltakere

 2 klasser parallelt

Mandag 6. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10a25 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Galleberg skole
09:00
Galleberg skole512 deltakere
12:00
Galleberg skole512 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
12:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b152 deltakere
13:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10c, 8c, 8d, 9c, 9d, NOVA129 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Vear skole U-trinn
09:00 - 13:30
Vear skole U-trinn10ab22 deltakere

Hele dagen. Klasse 10AB

Tirsdag 7. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10B26 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Selvik skole
09:00
Selvik skole5A16 deltakere
12:00
Selvik skole5B16 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
12:00
Ringshaug ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a127 deltakere
13:00
Ringshaug ungdomsskole10c, 8c, 9b, 9c101 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Vear skole barnetrinn
09:00
Vear skole barnetrinn5a, 5b, 6a, 6b, 7. trinn95 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
10:00
Botne skole6a14 deltakere
11:00
Botne skole6b17 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole10e25 deltakere

 2 klasser parallelt

09:00
Holtan ungdomsskole10d25 deltakere

 2 klasser parallelt

Onsdag 8. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10c19 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Kjeldås skole
09:00
Kjeldås skole510 deltakere
12:00
Kjeldås skole510 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn49 deltakere
Presterød ungdomsskole10E, 8E, 9B, 9E110 deltakere

Elihu til Presterød

12:00
Presterød ungdomsskole10C, 10D, 8C, 8D, 9C, 9D157 deltakere
13:15
Presterød ungdomsskole10A, 10B, 8A, 8B, 9A134 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
10:00
Ekeberg skole6a27 deltakere
11:00
Ekeberg skole6b27 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Røråstoppen skole
09:00
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn56 deltakere
10:00
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn56 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10a24 deltakere

Hele dagen. Klasse 10A

Torsdag 9. november. 2017
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole10b27 deltakere

 2 klasser parallelt

09:00
Orerønningen ungdomsskole10a27 deltakere

 2 klasser parallelt

Torsdag 9. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:35
Tjodalyng barneskole6a25 deltakere
10:55
Tjodalyng barneskole6b25 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10d26 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole5A20 deltakere
12:00
Haga skole5B19 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Musikk • Varighet:
Spillested: Kongseik ungdomsskole
10:00
Kongseik ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 8d, 9a, 9b, 9c236 deltakere
11:00
WANG Ung10. trinn, 8. trinn, 9. trinn184 deltakere

Wang til Kongseik


Torsdag 9. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Holmestrand bibliotek
11:45
Kleiverud skole6. trinn26 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kirkevoll skole
09:00
Kirkevoll skole1a, 3a48 deltakere
10:00
Kirkevoll skole1b, 3b50 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
09:00
Steinerskolen i Vestfold727 deltakere

Skrivekurs


Fredag 10. november. 2017
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Sande ungdomsskole
09:30
Sande ungdomsskole10e24 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole5C19 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole6a18 deltakere
11:00
Hof skole6b18 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Solerød skole
11:00
Solerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn39 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kirkevoll skole
09:00
Kirkevoll skole2a, 2b51 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
09:00 - 13:30
Ringshaug ungdomsskole10c25 deltakere

Hele dagen. Klasse 10C

Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Melsom skole
10:30
Melsom skole3. trinn, 4. trinn62 deltakere
12:00
Melsom skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ramneshallen
10:30
Re videregående skoleVG1, VG2120 deltakere

IDRETT



Mandag 13. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tangen skole
09:00
Tangen skole610 deltakere
12:00
Tangen skole610 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Virik skole
10:20
Virik skole7a28 deltakere
11:30
Virik skole7b28 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Ramnes skole
09:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn46 deltakere
10:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn46 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
10:00
12:00
Tirsdag 14. november. 2017
Film • Varighet: En hel skoledag
Spillested: Vear skole U-trinn
09:00 - 13:30
Vear skole U-trinn10cd19 deltakere

Hele dagen. Klasse 10CD

Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Mosserød skole
10:30
Mosserød skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a135 deltakere
12:00
Mosserød skole5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b145 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Støperiet
12:00
Nøtterøy videregående skoleVG2, VG3190 deltakere

Vg2-elever ST og HO, 3APT


Tirsdag 14. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tømmerås skole
09:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
12:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Store Bergan skole
09:30
Store Bergan skole7a20 deltakere
10:30
Store Bergan skole7b20 deltakere
11:30
Store Bergan skole7c20 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole1A, 1B50 deltakere
10:00
Tømmerås skole2A, 3A45 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Føynland skole
12:15
Føynland skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Herstad skole
09:30
Herstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
10:00
12:00
Ringshaug ungdomsskole10a24 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ormestad skole
10:00
Helgerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere

Helgerød til Ormestad

11:10
Ormestad skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Tømmerås skole
09:00
Tømmerås skole6. trinn15 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
Onsdag 15. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Helgerød skole
09:30
Helgerød skole711 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tangen skole
11:00
Tangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn47 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole2B, 3B45 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Brattås skole
12:15
Brattås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Lindhøy skole
09:30
Lindhøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn126 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
10:00
Ringshaug ungdomsskole10b25 deltakere
12:00
Ringshaug ungdomsskole10c25 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Byskolen
10:30
Byskolen3a, 3b, 4a, 4b, 5a89 deltakere
12:00
Byskolen5b, 6a, 6b, 7a, 7b89 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Vestskogen skole
09:00
Vestskogen skole7a14 deltakere

Skrivekurs


11:00
Vestskogen skole7b16 deltakere

Skrivekurs


Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sandefjord videregående skole
kl ?
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3260 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Ekeberg skole
09:00
Ekeberg skole5. trinn15 deltakere

Ekstradag for Ekeberg skole

Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Fevang skole
11:30
Fevang skole726 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Vear skole barnetrinn
09:30
Torsdag 16. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Torød skole
12:15
Torød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Oserød skole
09:30
Oserød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sande skole
10:30
Sande skole3. trinn, 4a, 4b, 5. trinn83 deltakere
12:00
Sande skole6a, 6b, 7a, 7b85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Skiringssal folkehøyskole
13:00
Skiringssal folkehøyskoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Kirkevoll skole
10:00
Kirkevoll skole7a24 deltakere
11:00
Kirkevoll skole7b25 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
12:15
Steinerskolen i Vestfold5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Teie skole
09:30
Teie skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn197 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1a, 2a, 3a, 4a92 deltakere
11:30
Berg skole1b, 2b, 3b, 4b95 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Vennerød skole
12:15
Vennerød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Vestskogen skole
09:30
Vestskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
11:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
10:00
Gjennestad videregående skole1ba + 1d33 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Melsom skole
12:15
Melsom skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Bokemoa skole
09:30
Bokemoa skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn165 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole10. trinn93 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
10:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
12:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Hof skole
12:15
Hof skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Botne skole
09:30
Botne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Torsdag 23. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Oserød skole
09:00
Oserød skole7a18 deltakere

Skrivekurs


11:15
Oserød skole7b16 deltakere

Skrivekurs


Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole9. trinn92 deltakere
12:25
Revetal ungdomsskole8. trinn92 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kvelde skole
10:00
Kvelde skole1. trinn, 3. trinn49 deltakere
11:45
Kvelde skole2. trinn, 4. trinn50 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Kleiverud skole
12:15
Kleiverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Ekeberg skole
09:30
Ekeberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn143 deltakere
Falkensten Montessorri skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere

Holmestrand Montessori og Falkensten Montessori (Horten)

til Ekeberg

Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Fredag 24. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Oserød skole
09:00
Oserød skole7c18 deltakere

Skrivekurs


Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Frøy skole
10:00
Frøy skoleSmåtrinnet19 deltakere

En skole for elever med spesielle behov. 

Fredag 24. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Kjeldås skole
12:15
Kjeldås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Galleberg skole
09:30
Galleberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Elihu kristne grunnskole
12:00
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 9. trinn29 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
Mandag 27. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Thor Heyerdahl videregående skole
kl ?
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3163 deltakere
kl ?
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3163 deltakere
Mandag 27. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Selvik skole
12:15
Selvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 27. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Haga skole
09:30
Haga skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn155 deltakere
Sande ungdomsskole8. trinn50 deltakere

2 8-klasser fra Sande ungdomsskole ser konserten på Haga.


Tirsdag 28. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Thor Heyerdahl videregående skole
kl ?
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3162 deltakere
Tirsdag 28. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Tangen skole
12:15
Tangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Tirsdag 28. november. 2017
Musikk • Varighet: 35-40 min
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:30
Tømmerås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn154 deltakere
Onsdag 29. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Skagerak International School, High School
kl ?
kl ?
Onsdag 29. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: WANG Ung
10:00
WANG Ung9a32 deltakere
12:15
WANG Ung9b32 deltakere
Torsdag 30. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lindhøy skole
09:00
Lindhøy skole7a16 deltakere

Skrivekurs


11:00
Lindhøy skole7b17 deltakere

Skrivekurs


Torsdag 30. november. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Sandefjord videregående skole
kl ?
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3125 deltakere
kl ?
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3125 deltakere
Fredag 1. desember. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: SMI skolen
11:15
SMI skolenVG1, VG2, VG330 deltakere
Fredag 1. desember. 2017
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Gjennestad videregående skole
09:45
Gjennestad videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere
Mandag 4. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fagerli skole
10:00
Fagerli skole1a, 2a, 3a, 4a93 deltakere
11:45
Fagerli skole1b, 2b, 3b, 4b93 deltakere
Mandag 4. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Kongseik ungdomsskole
08:30
Kongseik ungdomsskole9a23 deltakere
10:45
Kongseik ungdomsskole9c23 deltakere
Tirsdag 5. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fagerli skole
10:00
Fagerli skole1c, 2c, 3c, 4c93 deltakere
11:45
Fagerli skole1d, 2d, 3d, 4d94 deltakere
Onsdag 6. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole1a, 2a, 3a, 4a73 deltakere
12:00
Østre Halsen skole1b, 2b, 3b, 4b70 deltakere
Torsdag 7. desember. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lardal barneskole
11:10
Lardal barneskole (Larvik)628 deltakere

Flyttet fra 14/9 

Torsdag 7. desember. 2017
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Langestrand skole
08:30
Langestrand skole621 deltakere

Flyttet fra 14/9 

Torsdag 7. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole1c, 2c, 3c, 4c77 deltakere
Fredag 8. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:40
Kongseik ungdomsskole10b27 deltakere
12:10
Kongseik ungdomsskole10c24 deltakere
Mandag 11. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:45
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

11:10
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

Mandag 11. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Barkåker skole
10:00
Barkåker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn42 deltakere
Tønsberg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Tønsberg Montessori ønsker besøk etter kl 13:00 hvis mulig. 

11:30
Barkåker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn70 deltakere
Tirsdag 12. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:45
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

Tirsdag 12. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
Byskogen skole (Tønsberg)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn71 deltakere
11:30
Byskogen skole (Tønsberg)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn71 deltakere
Tirsdag 12. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Kongseik ungdomsskole
12:30
Kongseik ungdomsskole9b23 deltakere
13:30
Kongseik ungdomsskole10a25 deltakere
Onsdag 13. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hedrum barneskole
10:00
Hedrum barneskole1. trinn, 3. trinn49 deltakere
12:00
Hedrum barneskole2a, 2b, 4a, 4b63 deltakere

Klokkeslett avtales med skolen

Onsdag 13. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
11:30
Husvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Torsdag 14. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
11:30
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Fredag 15. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Jordet skole
Jordet skole6a, 6b44 deltakere
Buss fra Jordet kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Byskogen skole(Larvik)
Byskogen skole(Larvik)61, 6229 deltakere
Buss fra Byskogen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Frøy skole
Frøy skole7a3 deltakere
Frøy ordner transport selv - kun 3 elever. Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Sky skole
Sky skole6a, 6b39 deltakere
Buss fra Sky kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Melsom skole
Melsom skole6. trinn30 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Vennerød skole
Vennerød skole6trinn24 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Bokemoa skole
Bokemoa skole6trinn38 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen 8.30, retur fra Kaupang 13.00
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Andebu skole
Andebu skole6a, 6b40 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen kl. 08.50. Retur kl. 13.00
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Kodal skole
Kodal skole6. trinn23 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Kodal skole kl. 08.35 Retur kl. 12.50
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Høyjord skole
Høyjord skole6. trinn21 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Høyjord skole kl. 08.15 (via Kodal skole). Retur kl. 12.50
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Store Bergan skole
Store Bergan skole6a, 6b, 6c71 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Sande skole
Sande skole6a, 6b39 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Byskolen
Byskolen6a, 6b40 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Krokemoa skole
Krokemoa skole6a, 6b, 6c67 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Virik skole
Virik skole6a, 6b46 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Mosserød skole
Mosserød skole6a, 6b42 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Gokstad skole
Gokstad skole6a, 6b48 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Haukerød skole
Haukerød skole6a, 6b73 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Framnes skole
Framnes skole6a19 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen. kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Ormestad skole
Ormestad skole6a28 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra Ormestad kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Fevang skole
Fevang skole6a18 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Vesterøy skole
Vesterøy skole6a29 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Unneberg skole
Unneberg skole6a21 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Buss fra skolen kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Helgerød skole
Helgerød skole6a26 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang. Avreise fra skolene kl. 08:30. Retur fra Kaupang kl. 13:00.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Torstrand skole
Torstrand skole6a25 deltakere
Buss fra Torstrand kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Østre Halsen skole
Østre Halsen skole6g1, 6g256 deltakere
Buss fra Østre Halsen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Valby skole
Valby skole6helios27 deltakere
Valby skoler går til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Lardal barneskole
Lardal barneskole6. trinn31 deltakere
Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Verdensmesteren
Verdensmesteren5vm 5 = 6./7. kl.12 deltakere
Buss fra Verdensmesteren kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Hedrum barneskole
Hedrum barneskole6a15 deltakere
Buss fra Bommestad kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Nanset skole
Nanset skole6a, 6b48 deltakere
Buss fra Nanset kl. 08.50. En bussen kjører via VM. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Rødbøl skole
Rødbøl skole6a16 deltakere
Buss fra Rødbøl kl. 08.50. Bussen kjører via Bommestad. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Langestrand skole
Langestrand skole6a21 deltakere
Buss fra Langestrand kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Hvarnes skole
Hvarnes skole6a6 deltakere
Buss fra Hvarnes kl. 08.45. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Kvelde skole
Kvelde skole6a24 deltakere
Buss fra Kvelde kl. 09.00 Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Tjodalyng barneskole
Tjodalyng barneskole61, 6254 deltakere
Elevene sykler til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Berg skole
Berg skole6a18 deltakere
Buss fra Berg kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Kulturarv • Varighet: 3,5 timer + bussreise (ankomst Kaupang 0915 – avreise 1300)
Spillested: Stavern skole
Stavern skole6a22 deltakere
Buss fra Stavern kl. 09.00. Bussen henter elevene ved kirken. Retur kl. 13.00. Dagen tilbringes på Kaupang.
Våren 2018
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Svelvik ungdomsskole
Svelvik ungdomsskole10c24 deltakere
Våren 2018
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Svelvik ungdomsskole
Svelvik ungdomsskole10b20 deltakere
Våren 2018
Film • Varighet: En skoledag
Spillested: Svelvik ungdomsskole
Svelvik ungdomsskole10a23 deltakere
Våren 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Skagerak International School, High School
Våren 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sandefjord videregående skole
Våren 2018
Film • Varighet: 1t 40 min + 30 min ettersnakk
Spillested: Hjertnes Kulturhus
Sandefjord videregående skoleVG1 + VG2 YF700 deltakere
Våren 2018
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Hjertnes Kulturhus
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3400 deltakere
Våren 2018
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Hjertnes Kulturhus
Skagerak International School, High SchoolIB History Class25 deltakere
Våren 2018
Kulturarv • Varighet:
Spillested: Horten Kino
Horten videregående skoleVG3ST + VG3IDA60 deltakere
Våren 2018
Annet, Kulturarv • Varighet: 90-120 min
Spillested: Hvalfangstmuseet
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3- deltakere

Avtales nærmere



Våren 2018
Annet, Kulturarv • Varighet: 90-120 min
Spillested: Larvik museum, Sjøfartsmuseet
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3- deltakere

Avtales nærmere


Våren 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Solerød skole deltakere

NB: Solerød får Skakke Sanger for 1-7 trinn istedet for Musikk på tvers.

Onsdag 3. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Presterød skole
10:00
Presterød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
11:30
Presterød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Torsdag 4. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10a26 deltakere
Torsdag 4. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sandeåsen skole
10:00
Sandeåsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
11:30
Sandeåsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
Fredag 5. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10b26 deltakere
Fredag 5. januar. 2018
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Fredag 5. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sem skole
10:00
Elihu kristne grunnskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Sem skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
11:30
Sem skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Mandag 8. januar. 2018
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Mandag 8. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole8. trinn18 deltakere
12:00
Borre ungdomsskole8. trinn18 deltakere
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Kodal skole
11:15
Kodal skole1. trinn, 2. trinn48 deltakere
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Høyjord skole
09:00
Høyjord skole1. trinn, 2. trinn24 deltakere
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kvelde skole
12:00
Kvelde skole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b90 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Støperiet
11:00
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3300 deltakere
13:00
Tirsdag 9. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole8. trinn18 deltakere
12:00
Borre ungdomsskole8. trinn18 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Andebu skole
09:30
Andebu skole1a, 2a48 deltakere
10:30
Andebu skole1b, 2b44 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Brunla ungdomsskole
10:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
12:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Artilleriverkstedet
11:00
Sande videregående skoleVG1, VG2, VG3451 deltakere
13:00
Horten videregående skoleVG1, VG2, VG3400 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Borre ungdomsskole
09:00
Borre ungdomsskole8. trinn18 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 135 min (3x45 min)
Spillested: Nøtterøy videregående skole
kl ?
kl ?
Onsdag 10. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Bokemoa skole
09:30
Bokemoa skole1. trinn52 deltakere
10:30
Bokemoa skole2. trinn52 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Lardal ungdomsskole (Larvik)
12:30
Lardal ungdomsskole (Larvik)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn92 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Musikk
Spillested: Berg skole
09:00
Berg skole1a, 2a, 3a, 4a, 5. trinn, 6a, 7a155 deltakere
10:00
Berg skole1b, 2b, 3b, 4b, 6b, 7b132 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Eik skole
08:30
Eik skole7a22 deltakere
09:45
Eik skole7b22 deltakere
12:00
Eik skole7c21 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Greveskogen videregående skole
12:15
Greveskogen videregående skoleVG1, VG2, VG31050 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
12:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 135 min (3x45 min)
Spillested: Horten videregående skole
kl ?
Horten videregående skoleVG130 deltakere

MP/DH VG1 (ca. 30)

kl ?
Horten videregående skoleVG130 deltakere

Innføringsklassene (ca. 30)


Torsdag 11. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Ramsum skole
11:30
Ramsum skole1. trinn, 2. trinn20 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Vennerød skole
09:00
Vennerød skole1. trinn, 2. trinn50 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Musikk
Spillested: Østre Halsen skole
09:00
Østre Halsen skole1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a, 5a, 5c, 6a, 6b, 7a206 deltakere
10:10
Østre Halsen skole1c, 2b, 2c, 3c, 4b, 4c, 5b, 6c, 7b, 7c195 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Sandefjord videregående skole
10:45
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3460 deltakere
12:05
Sandefjord videregående skoleVG1, VG2, VG3460 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
12:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 135 min (3x45 min)
Spillested: Holmestrand videregående skole
kl ?
Fredag 12. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Fevang skole
11:30
Fevang skole1. trinn, 2. trinn52 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Melsom skole
09:15
Melsom skole1. trinn, 2. trinn62 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Musikk
Spillested: Fagerli skole
09:45
Fagerli skole1a, 1d, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a185 deltakere
11:30
Fagerli skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b161 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Store Bergan skole
09:25
Store Bergan skole1a, 1b, 1c60 deltakere
10:20
Store Bergan skole2a, 2b, 2c60 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10c27 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
12:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Musikk
Spillested: Fagerli skole
09:45
Fagerli skole2d, 3d, 4d, 5d, 7d116 deltakere
Frøy skoleMellomtrinnet, Småtrinnet29 deltakere

Frøy til Fagerli


11:30
Fagerli skole1c, 2c, 3c, 4c, 5c, 6c, 7c162 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Helgerød skole
11:30
Helgerød skole1. trinn, 2. trinn56 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Ormestad skole
09:15
Ormestad skole1. trinn, 2. trinn42 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10d27 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
12:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Borgheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn198 deltakere
12:00
Borgheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn198 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Musikk
Spillested: Hvarnes skole
11:15
Hvarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Musikk
Spillested: Kvelde skole
09:00
Kvelde skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn162 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
11:30
Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Framnes skole
09:25
Framnes skole1. trinn, 2. trinn62 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Ranvik ungdomsskole
09:30
Ranvik ungdomsskole10e27 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
12:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Berg skole
09:30
Berg skole7a18 deltakere
12:00
Berg skole7b19 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Brattås skole7. trinn22 deltakere
Føynland skole7. trinn43 deltakere
Herstad skole7. trinn24 deltakere
Oserød skole7. trinn52 deltakere
Vestskogen skole7. trinn30 deltakere
12:00
Steinerskolen i Vestfold10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere
Torød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Musikk
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:35
Tjodalyng barneskole1a, 2a, 3grønn, 3gul, 4a, 5a, 6a, 7a180 deltakere
10:55
Tjodalyng barneskole1b, 2b, 3rød, 4b, 4c, 5b, 6b, 7b178 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Træleborg skole
09:00
Træleborg skole7E18 deltakere
10:15
Træleborg skole7F, 7R20 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Unneberg skole
11:45
Unneberg skole1. trinn, 2. trinn34 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Sande skole
09:25
Sande skole1. trinn, 2. trinn70 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Bugården ungdomsskole
09:30
Bugården ungdomsskole10a30 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
12:00
Orerønningen ungdomsskole8. trinn14 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Fagerli skole
08:45
Fagerli skole7a22 deltakere
11:30
Fagerli skole7b22 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Teie skole7. trinn53 deltakere
Teigar ungdomsskole10a, 10b, 9a, 9b, 9c, 9d155 deltakere
12:00
Teigar ungdomsskole10c, 10d, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8sør, 9e217 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Musikk
Spillested: Hedrum barneskole
11:30
Hedrum barneskole1. trinn, 2a, 2b, 3. trinn, 4a, 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn178 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Musikk
Spillested: Valby skole
09:30
Valby skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn135 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Vesterøy skole
09:25
Vesterøy skole725 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Haukerød skole
09:25
Haukerød skole1a, 1b, 1c66 deltakere
10:20
Haukerød skole2a, 2b, 2c66 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Bugården ungdomsskole
09:30
Bugården ungdomsskole10b30 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Visuell kunst • Varighet: 100 minutter
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere

Ekstradag for Holtan BL

12:00
Holtan ungdomsskole8. trinn17 deltakere

Ekstradag for Holtan BL

Fredag 19. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Fagerli skole
08:45
Fagerli skole7c22 deltakere
11:30
Fagerli skole7d23 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
12:00
Lindhøy skole7. trinn33 deltakere
Tjøme ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn117 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Musikk
Spillested: Sky skole
09:00
Sky skole1a, 2a, 3a, 3c, 4a, 5a, 6a, 6c, 7a183 deltakere
10:00
Sky skole1b, 2b, 3b, 4b, 4c, 5b, 6b, 7b165 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Krokemoa skole
09:25
Krokemoa skole1a, 1b44 deltakere
10:20
Krokemoa skole2a, 2b44 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Nøtterøy videregående skole
11:35
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Fagerheim skole
10:00
Fagerheim skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn35 deltakere
Falkensten Montessorri skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn3 deltakere

Falkensten til Fagerheim


Mandag 22. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Frøy skole
11:30
Frøy skoleMellomtrinnet10 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Hedrum barneskole
08:30
Hedrum barneskole723 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hedrum ungdomsskole
11:50
Hedrum ungdomsskole10a, 8a, 8b, 9a105 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Musikk
Spillested: Jordet skole
09:00
Jordet skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a141 deltakere
10:00
Jordet skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b145 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Mosserød skole
09:25
Mosserød skole1a, 1b45 deltakere
10:20
Mosserød skole2a, 2b45 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Færder videregående skole
10:00
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Lillås skole
10:15
Lillås skole1a, 2a, 3a69 deltakere
11:15
Lillås skole1b, 2b, 3b66 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Verdensmesteren
11:45
Verdensmesteren7- deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Valby skole
09:00
Valby skole7. trinn10 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Hvarnes skole
09:00
Hvarnes skole711 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hedrum ungdomsskole
10:20
Hedrum ungdomsskole10b, 8c, 9b, 9c108 deltakere
12:00
Hedrum ungdomsskole10c, 10d, 8d, 9d101 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Musikk
Spillested: Stavern skole
11:30
Stavern skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn217 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Musikk
Spillested: Langestrand skole
09:30
Langestrand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Byskolen
09:25
Byskolen1a, 1b38 deltakere
10:45
Byskolen2a, 2b38 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Onsdag 24. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Thor Heyerdahl videregående skole
10:00
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3106 deltakere
12:20
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3107 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Færder videregående skole
kl ?
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
kl ?
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Granly skole (Horten)
10:30
Granly skole (Horten)1a, 1c, 2a, 3a, 3c114 deltakere
11:30
Granly skole (Horten)1b, 2b, 2c, 3b97 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Stavern skole
12:00
Stavern skole722 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Kvelde skole
09:30
Kvelde skole724 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Musikk
Spillested: Verdensmesteren
12:15
VerdensmesterenVM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn, VM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn54 deltakere

Hele skolen ser denne konserten.

Torsdag 25. januar. 2018
Musikk
Spillested: Mesterfjellet barneskole
09:00
Mesterfjellet barneskole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a168 deltakere
10:15
Mesterfjellet barneskole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b171 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lillås skole
09:00
Lillås skole7b19 deltakere
10:30
Lillås skole7a19 deltakere
12:30
Lillås skole7c19 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Vesterøy skole
11:30
Vesterøy skole1. trinn, 2. trinn38 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Gokstad skole
09:25
Gokstad skole1. trinn, 2. trinn64 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Thor Heyerdahl videregående skole
kl ?
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3185 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Thor Heyerdahl videregående skole
10:00
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3107 deltakere
12:20
Thor Heyerdahl videregående skoleVG1, VG2, VG3107 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutter
Spillested: Færder videregående skole
kl ?
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
kl ?
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Lysheim skole
10:15
Lysheim skole1a, 2a, 3a60 deltakere
11:30
Lysheim skole1b, 2b, 3b57 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
11:15
Lardal barneskole (Larvik)7. trinn28 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Langestrand skole
08:45
Langestrand skole716 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30
Spillested: Virik skole
09:25
Virik skole1. trinn, 2. trinn36 deltakere
10:20
Virik skole1. trinn, 2. trinn36 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Støperiet
kl ?
Færder videregående skoleVG1, VG2, VG3400 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Melsom videregående skole
12:15
Fredag 26. januar. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Skagerak International School, High School
09:30
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Åsgården skole
10:10
Åsgården skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn95 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Mesterfjellet barneskole
08:45
11:45
Mandag 29. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Byskolen
10:30
Byskolen1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, Velkomstklasse178 deltakere
11:30
Byskolen1b, 2b, 3b, 3c, 4b, 5b, 6b, 7b, Forsterket167 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sande ungdomsskole
10:00
Sande ungdomsskole10B, 10a, 8a, 8b, 9a, 9b, 9c166 deltakere
11:00
Sande ungdomsskole10c, 10d, 10e, 8c, 8d, 8e, 9d, 9e180 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Nordskogen skole
10:30
Nordskogen skole1a, 2a, 3a67 deltakere
11:30
Nordskogen skole1b, 2b, 3b61 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Sky skole
08:45
Sky skole7a19 deltakere
11:45
Sky skole7b23 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
10:00
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
12:00
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Krokemoa skole
10:30
Krokemoa skole1a, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 7a173 deltakere
11:30
Krokemoa skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, 7c176 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hof skole
12:45
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn119 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Svelvik ungdomsskole
09:30
Svelvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn220 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Sentrum skole(Horten)
10:30
Sentrum skole(Horten)1a, 1c, 2a, 3a92 deltakere
11:30
Sentrum skole(Horten)1b, 2b, 2c, 3b, 3c115 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Tjodalyng barneskole
08:30
Tjodalyng barneskole7a26 deltakere
11:00
Tjodalyng barneskole7b25 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verdensmesteren
10:00
VerdensmesterenVM 3 4/6. trinn, VM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn31 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Framnes skole
10:00
Framnes skole1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a, 5. trinn, 6. trinn, 7a179 deltakere
11:00
Framnes skole2b, 4b, 7b50 deltakere
Skagerak International School, Primary and Middle 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn126 deltakere

Skagerak til Framnes

Onsdag 31. januar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
10:00
Gjøklep ungdomsskole10ab, 10cd, 8ab, 8cd, 9ab, 9cd, 9ef182 deltakere
11:00
Gjøklep ungdomsskole10ef, 10gh, 10ij, 8ef, 8gh, 8ij, 9gh, 9ij206 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Østre Halsen skole
08:30
Østre Halsen skole7a19 deltakere
11:30
Østre Halsen skole7b19 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
10:15
Mesterfjellet ungdomsskole10a, 8a, 9a84 deltakere
12:00
Mesterfjellet ungdomsskole10b, 8b, 9b92 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Unneberg skole
12:45
Unneberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn146 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Fevang skole
09:30
Fevang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn159 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Lysheim skole
09:15
Lysheim skole7a19 deltakere
10:15
Lysheim skole7b18 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Andebu ungdomsskole
10:00
Andebu ungdomsskole 10a, 8a, 8b, 9a106 deltakere
11:00
Andebu ungdomsskole 10b, 10c, 8c, 9b, 9c129 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Østre Halsen skole
08:30
Østre Halsen skole7c16 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Jordet skole
08:30
Jordet skole7a21 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ra ungdomsskole
10:30
Ra ungdomsskole10a, 8a, 8b, 9a105 deltakere
12:30
Ra ungdomsskole10b, 8c, 9b, 9c106 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Gokstad skole
10:30
Gokstad skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a148 deltakere
11:30
Gokstad skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b147 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Falkensten Montessorri skole
Fredag 2. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Stokke ungdomsskole
10:00
Stokke ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b159 deltakere
11:00
Stokke ungdomsskole10c, 8c, 8d, 9c, 9d123 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Annet, Kulturarv • Varighet: 90-120 min
Spillested: Berg
09:30
Nøtterøy videregående skole85 deltakere

Vg3-elever studiespes og Vg3-elever HOS påbygg

Fredag 2. februar. 2018
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 2 klokketimer
Spillested: Jordet skole
08:30
Jordet skole7b20 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ra ungdomsskole
10:30
Ra ungdomsskole10c, 10d, 8d, 9d107 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Mosserød skole
10:30
Mosserød skole1a, 2a, 3a, 3c, 4a, 5a, 6a, 7a175 deltakere
11:30
Mosserød skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 6c, 7b180 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b166 deltakere
11:00
Breidablikk ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 9c, 9d160 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Kodal skole
10:30 Avlyst
Kodal skole7. trinn- deltakere

Forfatterbesøk

Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Vestskogen skole
10:00
Vestskogen skole1a, 2a, 3a, 4a73 deltakere
11:00
Vestskogen skole1b, 2b, 3b, 4b73 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
10:55
Tjodalyng ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a119 deltakere
12:25
Tjodalyng ungdomsskole10c, 8c, 9b, 9c68 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vesterøy skole
12:45
Vesterøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn147 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ormestad skole
09:30
Ormestad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn155 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
12:45
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn72 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Breidablikk ungdomsskole10e, 10f, 8e, 9e, 9f138 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Nordskogen skole
09:15 Avlyst
Nordskogen skole7a- deltakere

Forfatterbesøk

11:15 Avlyst
Nordskogen skole7b- deltakere

Forfatterbesøk

Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Teie skole
10:00
Teie skole1a, 2a, 4a77 deltakere
11:00
Teie skole1b, 3a, 4b68 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Barkåker skole
12:00
Barkåker skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Store Bergan skole
10:00
Store Bergan skole1a, 1c, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a182 deltakere
11:00
Store Bergan skole1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, 7c203 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Bugården ungdomsskole
10:00
Bugården ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b168 deltakere
11:00
Bugården ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 9c, 9d168 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Kjeldås skole
11:30 Avlyst
Kjeldås skole7- deltakere

Skrivekurs


Onsdag 7. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Galleberg skole
08:30 Avlyst
Galleberg skole7- deltakere

Skrivekurs


Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Teie skole
10:00
Teie skole1c, 2b, 4c72 deltakere
11:00
Teie skole2c, 3b, 3c62 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
12:00
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
Byskogen skole (Tønsberg)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Virik skole
10:30
Virik skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a161 deltakere
11:30
Virik skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b163 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ranvik ungdomsskole
10:00
Ranvik ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8e, 8f, 9a, 9b209 deltakere
11:00
Ranvik ungdomsskole10c, 10d, 10e, 8c, 8d, 9c, 9d, Forsterket197 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Haga skole
09:00 Avlyst
Haga skole7A- deltakere

Skrivekurs


11:30 Avlyst
Haga skole7B- deltakere

Skrivekurs


Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Lindhøy skole
09:30
Lindhøy skole1a, 1b, 4a58 deltakere
10:30
Lindhøy skole2a, 3a, 3b55 deltakere
11:30
Lindhøy skole2b, 3c, 4b61 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
12:00
Eik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Helgerød skole
10:30
Helgerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn138 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
12:45
Tjodalyng ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn139 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Brunla ungdomsskole
09:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Litteratur, Kunstarter i samspill • Varighet: Forfatterbesøk: 45 min. Skrivekurs: ca 2 skoletimer
Spillested: Selvik skole
09:00 Avlyst
Selvik skole7A- deltakere

Skrivekurs


11:30 Avlyst
Selvik skole7B- deltakere

Skrivekurs


Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Herstad skole
10:00
Herstad skole1. trinn, 3. trinn48 deltakere
11:00
Herstad skole2. trinn, 4. trinn42 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kongseik ungdomsskole
12:00
Kongseik ungdomsskole8. trinn91 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Haukerød skole
10:30
Haukerød skole1a, 1c, 2a, 3a, 3c, 4a, 5a, 6a, 7a193 deltakere
11:30
Haukerød skole1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6b, 7b195 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Stokke ungdomsskole
09:30
Mandag 12. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Varden ungdomsskole
10:00
Varden ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, Velkomstklassen196 deltakere
11:00
Varden ungdomsskole10c, 10d, 8d, 8e, 9c, 9d, 9e186 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter (+ workshop 90 minutter)
Spillested: Skagerak International School, High School
Mandag 12. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Byskolen
09:15
Byskolen7a20 deltakere
10:15
Byskolen7b20 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
10:00
Steinerskolen i Vestfold1. trinn, 3. trinn44 deltakere
11:00
Steinerskolen i Vestfold2. trinn, 4. trinn41 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
12:00
Husvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Andebu skole
10:35
Andebu skole1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A137 deltakere

Timen starter

12:00
Andebu skole1B, 2B, 3B, 4B, 5B, 6B, 7B136 deltakere

Endret tidspunkt grunnet spisepause

Tirsdag 13. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Stokke ungdomsskole
09:30
Tirsdag 13. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Hedrum ungdomsskole
10:00
Hedrum ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b158 deltakere
11:00
Frøy skoleUngdomstrinnet18 deltakere
Hedrum ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 9c, 9d156 deltakere

Frøy til Hedrum


Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter (+ workshop 90 minutter)
Spillested: Gjennestad videregående skole
Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter (+ workshop 90 minutter)
Spillested: SMI skolen
09:30
SMI skolen30 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Krokemoa skole
09:25
Krokemoa skole7a22 deltakere
10:20
Krokemoa skole7b21 deltakere
11:30
Krokemoa skole7c21 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Træleborg skole
10:00
Træleborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
12:00
Træleborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sande skole
10:00
Sande skole1a, 2a, 3. trinn, 4a, 6a, 7a115 deltakere
11:00
Sande skole1b, 2b, 4b, 5. trinn, 6b, 7b121 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Lardal ungdomsskole (Larvik)
12:45
Lardal ungdomsskole (Larvik)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn92 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kvelde skole
09:30
Kvelde skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter (+ workshop 90 minutter)
Spillested: Re videregående skole
12:15
Re videregående skoleBA og Vg1 HO175 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Mosserød skole
09:15
Mosserød skole7a26 deltakere
10:30
Mosserød skole7b26 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Presterød skole
10:00
Elihu kristne grunnskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn59 deltakere
Presterød skole6. trinn, 7. trinn55 deltakere

Elihu til Presterød?

12:00
Presterød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn101 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Høyjord skole
12:45
Høyjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kodal skole
09:30
Kodal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn160 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Nordskogen skole
09:15
Nordskogen skole7a24 deltakere
10:30
Nordskogen skole7b23 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
12:45
Mesterfjellet ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn176 deltakere
VerdensmesterenVM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn21 deltakere

VM til Mesterfjellet


Torsdag 15. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
09:30
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter (+ workshop 90 minutter)
Spillested: Papirhuset
09:45
11:00
Greveskogen videregående skole60 deltakere
Sande videregående skoleVG160 deltakere

+ workshop for Greveskogen vgs kl. 12.15

-13.45

Torsdag 15. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Høyjord skole
11:45
Høyjord skole7. trinn17 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Ormestad skole
09:15
Ormestad skole715 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:00
Presterød ungdomsskole8. trinn67 deltakere
12:00
Presterød ungdomsskole8. trinn67 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Fredag 16. februar. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ra ungdomsskole
10:00
Ra ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b159 deltakere
11:00
Ra ungdomsskole10c, 10d, 8c, 8d, 9c, 9d159 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Unneberg skole
09:15
Unneberg skole7a15 deltakere
10:20
Unneberg skole7b16 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Volden skole
12:00
Volden skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Musikk
Spillested: Sentrum skole(Horten)
09:30
Sentrum skole(Horten)1a, 1c, 2a, 3a, 3c, 4a140 deltakere
10:30
Sentrum skole(Horten)1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 4c144 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
12:00
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk
Spillested: Åsgården skole
11:30
Åsgården skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn129 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Musikk
Spillested: Nordskogen skole
09:00
Nordskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn175 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
12:00
Ringshaug ungdomsskole8. trinn75 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Musikk
Spillested: Ekeberg skole
09:30
Ekeberg skole1a, 1c, 2a, 3a, 3b, 4a118 deltakere
10:30
Ekeberg skole1b, 2b, 2c, 4b84 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sandeåsen skole
10:00
Sandeåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
12:00
Sandeåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Torsdag 1. mars. 2018
Musikk
Spillested: Fagerheim skole
11:30
Fagerheim skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn55 deltakere
Falkensten Montessorri skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere

Falkensten til Fagerheim

Torsdag 1. mars. 2018
Musikk
Spillested: Lillås skole
09:00
Lillås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn174 deltakere
Torsdag 1. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Andebu ungdomsskole
09:30
Andebu ungdomsskole 10b21 deltakere
Torsdag 1. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sem skole
10:00
Sem skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Tønsberg Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere

Tønsberg Montesorriskole til Sem skole?

12:00
Sem skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Musikk
Spillested: Granly skole (Horten)
09:30
Granly skole (Horten)1a, 1c, 2a, 3a, 4a118 deltakere
10:30
Granly skole (Horten)1b, 2b, 2c, 3b, 3c, 4b145 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Andebu ungdomsskole
09:30
Andebu ungdomsskole 10c23 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: WANG Ung
12:00
WANG Ung8. trinn60 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Bølgen Kulturhus
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
12:00
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
12:00
Tirsdag 6. mars. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Artilleriverkstedet
kl ?
Re videregående skoleVg1 og Vg2 ST260 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
12:00
Onsdag 7. mars. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Støperiet
kl ?
Nøtterøy videregående skoleVg2 ST og HO170 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Træleborg skole
10:00
Træleborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
11:30
Træleborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
12:00
Torsdag 8. mars. 2018
Torsdag 8. mars. 2018
Musikk • Varighet:
Spillested: Skiringssal folkehøyskole
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00
Vear skole barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
11:30
Vear skole barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
12:00
Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Volden skole
10:00
Volden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Musikk
Spillested: Hof skole
11:30
Hof skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn140 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Musikk
Spillested: Botne skole
09:00
Botne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn170 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Andebu ungdomsskole
09:30
Andebu ungdomsskole 10a25 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Åsgården skole
10:00
Åsgården skole 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
12:00
Åsgården skole 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:15
12:00
Tirsdag 13. mars. 2018
Musikk
Spillested: Selvik skole
11:30
Selvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Musikk
Spillested: Kleiverud skole
09:00
Kleiverud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10a29 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sentrum skole(Horten)
10:00
Sentrum skole(Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
12:00
Sentrum skole(Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Vear skole U-trinn
10:20
Vear skole U-trinn1042 deltakere

To klasser?

Onsdag 14. mars. 2018
Musikk
Spillested: Tangen skole
11:30
Tangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Musikk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:00
Tømmerås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn193 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10b28 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sentrum skole(Horten)
10:00
Sentrum skole(Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
12:00
Sentrum skole(Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45-60 min
Spillested: Vear skole U-trinn
10:20
Vear skole U-trinn929 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Musikk
Spillested: Kjeldås skole
11:30
Kjeldås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn105 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Musikk
Spillested: Galleberg skole
09:00
Galleberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10c28 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nordskogen skole
10:00
Nordskogen skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
12:00
Nordskogen skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Fredag 16. mars. 2018
Musikk
Spillested: Haga skole
09:30
Haga skole1A, 2A, 3A, 3C, 4A109 deltakere
10:30
Haga skole1B, 2B, 3B, 4B, 4C110 deltakere
Fredag 16. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10d28 deltakere
Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nordskogen skole
10:00
Nordskogen skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Musikk
Spillested: Røråstoppen skole
11:30
Røråstoppen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn142 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Musikk
Spillested: Ramnes skole
09:00
Ramnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn124 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Bugården ungdomsskole
09:30
Bugården ungdomsskole10c30 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Kirkevoll skole
10:00
Kirkevoll skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
12:00
Kirkevoll skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Barkåker skole
10:00
Barkåker skole1. trinn, 3a, 4. trinn, 5a, 7a101 deltakere
11:30
Barkåker skole2. trinn, 3b, 5b, 7b75 deltakere
Tønsberg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere

Montessori til Barkåker


Mandag 19. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Andebu skole
09:30
Andebu skole7A14 deltakere
10:30
Andebu skole7B17 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Musikk
Spillested: Solerød skole
11:30
Solerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere

NB: Hele Solerød 1-7 får denne konserten.

Tirsdag 20. mars. 2018
Musikk
Spillested: Lysheim skole
09:00
Lysheim skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn140 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Bugården ungdomsskole
09:30
Bugården ungdomsskole10d31 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ramnes skole
10:00
Ramnes skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
12:00
Ramnes skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Presterød skole
09:30
Presterød skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a151 deltakere
10:45
Presterød skole1b, 2b, 3b, 4b, 6b, 7b135 deltakere
12:00
Elihu kristne grunnskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Presterød skole1c, 2c, 5b, 6c78 deltakere

Elihu til Presterød


Tirsdag 20. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 1 time
Spillested: Nøtterøy kulturhus
11:00 - 12:00
13:00 - 14:00
Greveskogen videregående skoleMDD100 deltakere
Nøtterøy videregående skoleVg1 ST og HO180 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ramneshallen
kl ?
kl ?
Tirsdag 20. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Sande skole
09:25
Sande skole7a22 deltakere
10:20
Sande skole7b23 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Musikk
Spillested: Kirkevoll skole
09:30
Kirkevoll skole1a, 2a, 3a, 4a98 deltakere
10:30
Kirkevoll skole1b, 2b, 3b, 4b100 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
Onsdag 21. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Røråstoppen skole
10:00
Røråstoppen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
12:00
Røråstoppen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
Byskogen skole (Tønsberg)1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a118 deltakere
11:30
Byskogen skole (Tønsberg)1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b116 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Fagerheim skole
11:30
Fagerheim skole717 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Barkåker skole
09:30
Barkåker skole727 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Stokke ungdomsskole
09:30
Stokke ungdomsskole1089 deltakere

4 klasser? Fordeler seg på 4 dager.

Torsdag 22. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Solerød skole
10:00
Solerød skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Eik skole
09:30
Eik skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a162 deltakere
10:45
Eik skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b166 deltakere
12:00
Eik skole1c, 2c, 4c, 5c, 6c, 7c132 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bølgen Kulturhus
Torsdag 22. mars. 2018
Torsdag 22. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Torød skole
12:00
Torød skole720 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Sem skole
09:00
Sem skole7a20 deltakere
10:00
Sem skole7b19 deltakere
Fredag 23. mars. 2018
Film, Musikk • Varighet: 2,5 time for 6. trinn og 5 timer for 10.trinn
Spillested: Stokke ungdomsskole
09:30
Fredag 23. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Botne skole
10:00
Botne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere
Fredag 23. mars. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole1MÅNE, 1STJERNE, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a177 deltakere
11:30
Husvik skole1SOL, 2b, 3b, 4b, 4c, 5b, 6b, 7b174 deltakere
Fredag 23. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bølgen Kulturhus
Fredag 23. mars. 2018
Litteratur • Varighet: 45 minutt
Spillested: Sandeåsen skole
09:45
Sandeåsen skole7b30 deltakere
11:30
Sandeåsen skole7a31 deltakere
Tirsdag 3. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Holtan ungdomsskole
09:30
Holtan ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 9a, 9b, 9c211 deltakere
10:30
Bakkeåsen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Holtan ungdomsskole10d, 10e, 8c, 8d, 8e, 9d, 9e183 deltakere

Bakkeåsen til Holtan

Onsdag 4. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Borre ungdomsskole
12:00
Borre ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn279 deltakere
Onsdag 4. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
09:30
Orerønningen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn239 deltakere
Torsdag 5. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Revetal ungdomsskole
12:00
Revetal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn309 deltakere
Torsdag 5. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Vear skole U-trinn
09:30
Vear skole U-trinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Fredag 6. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Nøtterøy kulturhus
09:30
Borgheim ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 9a, 9b, 9c212 deltakere
10:30
Borgheim ungdomsskole10d, 10e, 10n, 8c, 8d, 8e, 8n, 9d, 9e, 9n185 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Teigar ungdomsskole
09:30
Teigar ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b181 deltakere
10:30
Teigar ungdomsskole10c, 10d, 8d, 8e, 8sør, 9c, 9d, 9e191 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sem skole
10:00
Sem skole1. trinn, 3. trinn, 4a, 5a, 6a, 7a119 deltakere
11:30
Sem skole2. trinn, 4b, 5b, 6b, 7b116 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Røråstoppen skole
12:00
Røråstoppen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ramnes skole
10:05
Ramnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Tjøme ungdomsskole
12:00
Tjøme ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn117 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
09:30
Steinerskolen i Vestfold10. trinn, 8. trinn, 9. trinn75 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ringshaug skole
09:15
Ringshaug skole1Blå, 1Rød, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a185 deltakere
10:15
Ringshaug skole1Grønn, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b165 deltakere
12:00
Ringshaug skole1Gul, 2c, 3c, 4c, 5c, 6c, 7c163 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kirkevoll skole
11:30
Kirkevoll skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn137 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Fagerheim skole
09:15
Fagerheim skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Falkensten Montessorri skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere

Falkensten til Fagerheim


Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
12:30
Ringshaug ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn228 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
09:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b152 deltakere
10:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10c, 8c, 8d, 9c, 9d, NOVA129 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Træleborg skole
09:00
Træleborg skole1E, 1R, 2E, 3E, 3R, 4E, 5E, 5R, 6E, 7E, 7R147 deltakere
10:00
Træleborg skole1F, 2F, 2R, 3F, 4F, 4R, 5F, 6F, 6R, 7F132 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åsgården skole
11:15
Åsgården skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Lysheim skole
09:00
Lysheim skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Kongseik ungdomsskole
09:40
WANG Ung10. trinn, 8. trinn, 9. trinn184 deltakere

Wang til Kongseik

10:40
Kongseik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn236 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Sandeåsen skole
09:30
Sandeåsen skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a174 deltakere
10:45
Sandeåsen skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b174 deltakere
12:00
Sandeåsen skole7c20 deltakere
Volden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn140 deltakere

Volden busses til Sandeåsen

Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Lillås skole
11:30
Lillås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn127 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Nordskogen skole
09:15
Nordskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn139 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Presterød ungdomsskole
09:30
Presterød ungdomsskole10A, 10B, 10C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B212 deltakere
10:30
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn49 deltakere
Presterød ungdomsskole10D, 10E, 8D, 8E, 9C, 9D, 9E189 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00
Vear skole barnetrinn1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn146 deltakere
11:30
Vear skole barnetrinn2. trinn, 4. trinn, 6. trinn112 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Sentrum skole(Horten)
11:30
Sentrum skole(Horten)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn215 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Granly skole (Horten)
09:15
Granly skole (Horten)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn166 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Melsom skole
10:00
Melsom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn118 deltakere
Ramsum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn46 deltakere

Ramsum til Melsom

11:00
Melsom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn118 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Teie skole5. trinn, 6. trinn144 deltakere
12:00
Brattås skole5. trinn, 6. trinn38 deltakere
Oserød skole5. trinn, 6. trinn110 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Musikk
Spillested: Ekeberg skole
12:00
Ekeberg skole5b, 6b, 7b74 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
13:10
Ekeberg skole5a, 6a, 7a74 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bokemoa skole
10:00
Bokemoa skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 6c, 7a183 deltakere
11:00
Bokemoa skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, 7c185 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Herstad skole5. trinn, 6. trinn56 deltakere
Lindhøy skole5. trinn, 6. trinn93 deltakere
12:00
Steinerskolen i Vestfold5. trinn, 6. trinn58 deltakere
Vestskogen skole5. trinn, 6. trinn74 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Musikk
Spillested: Kleiverud skole
12:15
Kleiverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Musikk
Spillested: Botne skole
10:00
Botne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Oserød skole
09:30
Oserød skole1a, 2a, 2d, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a130 deltakere
10:30
Oserød skole1b, 2b, 3b, 3d, 4b, 5b, 6b, 7b134 deltakere
11:30
Oserød skole1c, 1d, 2c, 3c, 4c, 5c, 6c, 7c132 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Føynland skole5. trinn, 6. trinn86 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Musikk
Spillested: Kjeldås skole
12:30
Kjeldås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Musikk
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn130 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Teie skole
12:00
Teie skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a171 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Torød skole
09:30
Torød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lysheim skole
10:00
Lysheim skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
12:00
Lysheim skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk
Spillested: Selvik skole
12:30
Selvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Musikk
Spillested: Galleberg skole
10:00
Galleberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn55 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Teie skole
10:00
Teie skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b169 deltakere
11:00
Teie skole1c, 2c, 3c, 4c, 5c, 6c136 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fagerheim skole
10:00
Fagerheim skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
10:00
Falkensten Montessorri skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere

Elevene ser forestillingen på Fagerheim skole. DKS-koordinator bestiller transport.

Fredag 20. april. 2018
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
10:00
Holmestrand videregående skoleMK1 og 225 deltakere

Fokus på sceneteknikk


Fredag 20. april. 2018
Musikk
Spillested: Haga skole
10:00
Haga skole5A, 5C, 6A64 deltakere
11:00
Haga skole5B, 6B, 7. trinn68 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vestskogen skole
10:00
Vestskogen skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a125 deltakere
11:00
Vestskogen skole1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b125 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ekeberg skole
10:00
Ekeberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
12:00
Ekeberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Musikk
Spillested: Tangen skole
10:00
Tangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Oserød skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5c18 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Tirsdag 24. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Lindhøy skole
10:00
Lindhøy skole1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a155 deltakere
11:00
Lindhøy skole1b, 2b, 3b, 3c, 4b, 5b, 6b, 7b145 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Kleiverud skole
10:00
Kleiverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Musikk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
10:00
Tømmerås skole5A, 6A, 7A71 deltakere
11:00
Tømmerås skole5B, 5C, 6B, 7B83 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Steinerskolen i Vestfold
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
528 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Onsdag 25. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
12:00
Steinerskolen i Vestfold1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn170 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Brattås skole
09:30
Brattås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn166 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
12:00
Hof skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Musikk
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
09:30
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn105 deltakere

NB: 1-7 trinn i Lardal

11:10
Lardal barneskole (Larvik)2. trinn, 4. trinn, 6. trinn92 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Teie skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5c21 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Torsdag 26. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vennerød skole
12:30
Vennerød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn139 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Herstad skole
09:30
Herstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn170 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lillås skole
10:00
Lillås skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
12:00
Lillås skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Musikk • Varighet: 40 minutter
Spillested: Føynland skole
10:00
Føynland skole1. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn136 deltakere
11:00
Føynland skole2. trinn, 5. trinn, 7. trinn144 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lillås skole
10:00
Lillås skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Haga skole
09:10
Haga skole724 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Teie skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5a23 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Torsdag 3. mai. 2018
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Kjeldås skole
11:30
Kjeldås skole726 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Galleberg skole
08:30
Galleberg skole716 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Teie skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5b24 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Fredag 4. mai. 2018
Litteratur • Varighet: 2 skoletimer
Spillested: Selvik skole
08:25
Selvik skole7A19 deltakere
11:25
Selvik skole7B20 deltakere
Mandag 7. mai. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
09:10 - 13:10
Torød skole
Buss: Tur: 08:30 retur: 13:15
5. trinn16 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Tirsdag 8. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Granly skole (Horten)
10:00
Granly skole (Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
12:00
Granly skole (Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Tirsdag 8. mai. 2018
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Tirsdag 8. mai. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
08:35 - 12:35
Lindhøy skole
Buss: Tur: 08:20 retur: 12:40
5b23 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

Onsdag 9. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Granly skole (Horten)
10:00
Granly skole (Horten)3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Onsdag 9. mai. 2018
Annet • Varighet: 2 timer
Spillested: Den Norske Opera & Ballett
Onsdag 9. mai. 2018
Visuell kunst, Annet • Varighet: Hel skoledag
Spillested: Færder Nasjonalparksenter
08:35 - 12:35
Lindhøy skole
Buss: Tur: 08:20 retur: 12:40
5a25 deltakere

Elevene busses.

Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

Tlf. kontor: 33 33 45 45

Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700